Facebook Profili Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız rss
Bizi Takip Edin
Aklınızdakileri Sormak İçin Bize Ulaşın

Referanslarımız

Mavi Bayan Kuaförü
Ankara/Balgat

Mavi Bayan Kuaförü

Mavi bayan kuaförü tasarımı sıfırdan hazırlanmış ve işletme sahibinin istekleri doğrultusunda şekillenmiş bir sitedir. PHP kodlama ile oluşturulan sitede başlangıç seviyesinde SEO çalışması gerçekleştirilmiştir. Flash resim galerileri ile desteklenen site, hosting ve site tasarımı ile müşterimize teslim edilmiştir.

Ziyaret Et »

Saklı Kent Kültür Sitesi
Ankara/Etlik

Sakli Kent Kültür Sitesi

Saklı Kent Kültür Sitesi resim ağırlıklı bir sitedir. Ahmet GENÇ İsimli arkadaşımız tarafından tasarlanan PhotoShop görseli ile müşterimizin düşüncelerini PHP kodlama ile sitesine aktardık. Sitede SEO çalışması yapılmamıştır. Flash resim galerileri ile site desteklenmiştir. Sitenin hosting ve domain işlemleri daha önceden alınmış olup site tasarlanarak teslim edilmiştir.

Ziyaret Et »

Taxi İnternet Kafe
Kırıkkale/Merkez

Taxi İnternet ve PS3 Kafe

Bu site geçici olarak tasarlanmış ve sahibi satın almamıştır. İlerleyen zamanlarda site daha da geliştirilerek ve tasarımda değişiklikler yapılarak işletme sahibine teslim edilecektir. İşletmenin çekilen fotoprafları ile flash resim galerileri oluşturularak siteye görsel destek sağlanmıştır. Herhangi bir SEO çalışması yoktur. HTML tasarımdır.

Ziyaret Et »

Çok Filim Hareketler Bunlar
BKM Mutfak

BKM Mutfak-Çok Filim Hareketler Bunlar

Çok Filim Hareketler Bunlar sinema filmi, kamera arkası özel çekimi ve setten,oyunculardan özel fotoğrafların bulunduğu interaktif bir site. JQuery pluginler ile desteklenen sitede, orta derecede SEO çalışması yapılmıştır.

Ziyaret Et »

Gazi Üniversitesi Beypazarı MYO
Ankara/Beypazarı

Gazi Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu

Gazi Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu web sitesi olarak düşünülmüş sitedir. Flash resim galeriler ve SEO optimizasyonu ile desteklenen sitemiz, klasik çizgileri ile göz doldurmaktadır.

Ziyaret Et »

Tevfik DEMİR
Kırıkkale/Merkez

Tevfik DEMİR-Geometri Uzmanı

Özel bir dersanede öğretmenlik yapan Tevfik Demir hocamızın kendini ifade ettiği, öğrencileri ile kendi çektiği videoları paylaşabildiği ve öğrencileri ile interaktif olarak görüşebildiği bir sitedir. Wordpress yapısı ile kurduğumuz sitede gerekli eklentiler ile SEO düzenlemeleri yapılmıştır.

Ziyaret Et »

Renklerin Dili
Ankara/Keçiören

Renklerin Dili Dekorasyon

Boyacılık ile uğraşan bir usta müşterimize yapmış olduğumuz sitedir. Gerekli SEO ayarlamaları yapılımıştır. Görsellik açısından lazım olan eklentiler eklenerek işletme sahibine teslim edilmiştir.

Ziyaret Et »

Kebaphan
Ankara/Balgat

Ankara Kebaphan

Ankara Balgatta bir çok kişi tarafından bilinen ve lezzeti ile akıllarda kalan Kebaphan işletmesi için düşünülmüş web sitesidir. Görsel açıdan tasarlana sitede özel tasarımlara yer verilmiştir. Örnek olması açısından eklenmiştir.

Ziyaret Et »

Parlayan Yılzdılar Kreş
Merkez/Kayseri

Parlayan Yıldızlar Kreş

Kayseri'de okul öncesi eğitime ciddi önem veren bir kreş olan Parlayan Yıldızlar Kreş web sitesi için sıfırdan tasarım yapıldı. SEO alt çalışmaları tamamlandı ve gerekli işlemleri yapıldı. Kapsamlı içeriği ile kullanıma açılmıştır.

Ziyaret Et »

Erciyes Üni. Bilişim Kongresi
Merkez/Kayseri

Bilisim Kongresi

Kayseri Erciyes Üniversitesi Bilişim Klübü tarafından düzenlenen Bilişim Kongresi için hazırlanmış web sitesidir. SEO çalışmaları yapılmıştır. Admin panele sahip olan sitede, tasarım yeniden oluşturulmuş ve hizmete açılmıştır.

Ziyaret Et »

Selcukoksuz.com 1. Yılımız