Biz Ne Yapıyoruz?

Selcukoksuz.com Hizmetlerimiz

Selcukoksuz.com adresi olarak ana amacımız hizmet verdiğimiz kullanıcılarımızla kalıcı ve güvenilir bir bağ oluşturmaktır. Bu işte kendi adımızı kullanarak belli isimler arkadasında saklanmıyoruz. Alenen buradayız diyoruz.

İşletmeniz için tanıtım amaçlı web sitesi yaptırmak istiyor ve "Nasıl olur bu iş?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Biz ise size bir çok kolaylık ile sizi bu dertlerinizden kurtarıyoruz.

İşletmenizde ki bilgisayarların bakım, onarım yada güncelleme sıkıntıları olabilir; yada şahıs olarak bilgisayarınızın sıkıntıları olabilir; dosyalarınız silinmiştir nasıl kurtaracağınızı bilemiyorsunuzdur,bilgisayarınız yavaşlamıştır format atmadan hızlandırmak istiyorsunuzdur... Online ve yerinde bilgisayar tamiri ve destek ile yine sizlerin yanındayız.

Web Tasarımları

img

İşletmeniz için ufak çaplı olsun yada gelişmiş olsun nasıl bir düşünceniz varsa bizimle irtibata geçmeniz halinde misafiriniz olmaya geliyoruz. Aklınızda kileri öğreniyor, tekliflerimizi söylüyoruz ve düşüncelerinizi internet dünyasına yansıtıyoruz. "Peki ya bir web site masrafı ne olur?" Fiyat isteğinize göre çeşitlilik gösterecektir. Ama kaba taslak bir rakam isterseniz 300-350 lira gibi bir fiyata çok rahat web sitenizi hazırlatabilirsiniz.

Yukarıda ki rakamlar kaba taslak verilmiştir. İsteklerinize göre daha düşük yada daha yüksek olabilir. Var olan bir web siteniz varsa, sitenizi tekrardan tasarlayabilir ve düzenlemesi de yapabiliriz.

orde_now

Hosting Paketleri

img

Var olan bir siteniz olabilir ama bunun zamanı dolmuştur veya sitenizi taşımak istiyor olabilirsiniz. Uygun hosting paketlerimiz ile işletmenizin internet ortamından silinmesine engel oluyor ve size daha ekonomik ve makul çözümler öneriyoruz. Bizimle iş yapmaktan memnun iseniz ve iş devamlılığı konusunda kararlı iseniz bu müşterilerimiz içinde güzel indirimler yapabiliyoruz.

"Hosting nedir?" oluşturduğunuz web siteniz dosyalardan oluşmaktadır ve bu dosyaları 24 saat açık olan yüksek özellikli bilgisayarlara yükleriz ve bu işlem belli bir ücretle ücretlendirilir. Genellikle yıllık olarak ödenen bu ücret daha uzun süreli anlaşmalarda daha uygun fiyatlara düşebilmektedir.

orde_now

SEO Optimizasyonu

img

Web sitenizin daha hızlı duyulması ve popüler olmasının en önemli yolu arama motorlarında üst sıralarda ve çokça çıkmasından geçer. İsteğiniz üzerine siteniz için gerekli ayarlamaları yaparak size bu avantajı sağlamaktayız.

SEO düzenlemesi karmaşık ve uğraştıran bir sistemdir. İlk etapta kullanıcılara maddi külfet olabilir. Ama tek bir ürün için internet sitesi yaptıracaksanız çeşitli reklam kanalları kullanılarak arama motorlarında ilk sıralarda çıkma imkanınızı yükseltebiliriz. Ama hangi kelimelerde çıkmak istediğiniz bu konuda çok önemli bir etken.

orde_now

Online ve Yerinde PC Tamir ve Bakım

img

Kullanıcılarımıza uzun zamandır internet üzerinden online bilgisayar desteği sağlamaktayız. Ufak tefek soru ve sıkıntılarını hoş görü ve memnuniyet ile ücretsiz olarak cevaplamaktayız. Ama işletmeniz varsa ve bilgisayarlarınızda sorunlarınız varsa yerinde inceleme yaparak bilgisayarlarınızın tamirini,bakımını yapmaktayız.

Yada şahıs olarak bilgisayarınızda sorununuz olabilir. Format atmadan bilgisayar hızlanadırma, silinmiş verileri kurtarma, format ve bilgisayar bakımı konusunda da sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Bazı işlemler ve istekleriniz için bilgisyar yada bilgisayarlarınızı yerinde incelememiz gerekebilir. Bunun sonucunda tamir konusunda size daha net bir bilgi verebiliriz. Yerinde inceleme gereken durumlarda hizmetlerimiz bazı iller ile sınırlıdır.

orde_now

Diğer Servislerimiz

Selçuk ÖKSÜZ Bloğumuz

blog.selcukoksuz.com

Teknoloji ve teknik konular ağırlıklı olmak üzere, gündem konuları, güncel içeriğinde bulunduğu blog içeriğimizi gezmenizi tavsiye ederiz.

Blog Twitter Sayfamız Blog Facebook Sayfamız Blog Facebook Profili

ÖSYM Portalı Ders Alanı

osymportali.selcukoksuz.com

Günümüz gençliği artık hayatının en az üçte birini ders çalışarak, sınavlara hazırlanarak geçiriyor. Bu sebeple bilgisayar başında geçiren zamanı daha faydalı bir iş için harcanabilmesi adına ÖSYM sınavlarına ve okul derslerine yardımcı olabilmek için yazılı, sözlü ve video derslerden oluşan özel ve güzel bir sitemiz.

ÖSYM Portalı Twitter Sayfamız ÖSYM Portalı Facebook Sayfamız ÖSYM Portalı Facebook Profili

Online Bilgisayar Tamiri

selcukoksuz.com/tamir

Bilgisayarınız hakkında soru, sorun ve aklınıza takılanları rahatlıkla sorabildiğiniz online bilgisayar tamir ve destek sayfamız. Elimizden geldiğince kullanıcılarımızın sorunlarına yardımcı olmaya ve tavsiyelerde bulunmaya çalışmaktayız.

Radyo Turkuaz

radyoturkuaz.selcukoksuz.com

Turkuazın mavisi, radyomuzun sesi sürekli kulaklarınızda olsun diye internetten yayın yaptığımız özel bir radyodur. İsteyen arkadaşlarımız yayınımıza katılabilirler.

Radyo Turkuaz Facebook Sayfamız

Bilgisayar Fenomeni

facebook.com/PCfenomeni

Bilgisayar kullanımı kimileri için bir yaşam tarzıdır. Bu şekilde bilgisayar kullananları konu alan eğlenceli bir facebook hayran sayfamız. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bilgisayar Fenomeni Facebook Sayfamız
Selcukoksuz.com 1. Yılımız