about

İşletmenizi tanıtmak ve internet dünyasına adım atmanız için size en uygun imkan ve fırsatı sunuyoruz. "Her işin ilki önemlidir." düşüncesi ile her müşterimize ilk müşterimiz gibi hevesle ve büyük bir heyecanla ilgileniyoruz. Biliyoruz ki kimi işletme sahipleri internet dünyasına yeni bir adım atıyorlar. Onlarında bu ilk deneyimlerinin ve çabalarının farkında bir şekilde tüm destek ve yardımlarımızı sunuyoruz.

Belki de siz daha önceden işletmenizi internet ile buluşturdunuz. Olsun... Sizler içinde mutlaka önerilerimiz olabilir. İletişim sayfasından aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

B.Selçuk ÖKSÜZ Hakkında

Bünyamin Selçuk ÖKSÜZ kimdir?

Bünyamin Selçuk ÖKSÜZ 1987 Ankara doğumlu biridir. Çocukluk zamanında babasının ileriyi görerek bilgisayar alması(1997) ile hayatının bilgisayar serüveni başlamıştır. O yıllarda bilgisayar tamircisinin çok olmaması ve tamir ücretlerinin yüksek olması sebebi ile bozduğu bilgisayarını bir süre sonra kendisi yapmak zorunda kalmıştır. Bu boz-tamir et olayı zamanla bir birini takip eden bir serüven haline gelmiştir.

Ankara Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olan B.Selçuk ÖKSÜZ iki yıllık Bilgisayar Programlama ve Teknoloji bölümünü kazanarak bilgisayar dünyasına teknik açıdan da girmiş olur. 20 yaşına kadar bir çok bilgisayar tamiri ile uğraşarak donanım konusunda ciddi bir pratik gücü olan B.Selçuk ÖKSÜZ yazılım dünyası ile tanışınca o büyük dünyayı keşfetmek için büyük bir merakla çalışmalarına devam eder.

MySql, C++, C#, PHP, Visual Basic gibi yazılımların temel bilgilerini öğrendikten sonra Dikey Geçiş Sınavı ile Kayseri Erciyes Üniversite Bilgisayar Mühendisiliği bölümünü kazandı. Akademik ve teknik konudan kendini her geçen gün geliştiren, gelişmelere ve yeni teknolojiyi araştıran, sorunları önceden görebilen, yüksek pratik gücüne sahip birisidir.

Amacımız;

Bünyamin Selçuk ÖKSÜZ kimdir?

Kendi adımız ile başka lakaplar yada isimler arkasına saklanmadan güvenilir bir şekilde iş yapmaktır. Bilgisayar konusunda kendini sürekli geliştiren bizler, sizlerin isteklerini en iyi şekilde cevaplayabilmek adına bu amacımızda sürekli ilerleyeceğiz.

Anlayışlı bir yaklaşım ile kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik. Sadece işi yap bırak mantığından uzak, kullanıcıların isteklerini dinleyen ve sabırla onların sorularına cevap verebilen bir isim olma uğraşındayız. Anlayacağınız sizinle iş yapmak için biz elimizden gelenin en iyisini yapma çabasındayız. Peki ya siz...

Yenilikler

Sitemiz içerisinde hatalar olabilir. Bu tarz bir sıkıntı ile karşılaşırsanız iletişim sayfamızdan sıkıntınızı bildirebilirsiniz.
Bu konuda yardımcı olan tüm kullanıcılarımıza şimdiden teşekkürler.

Selcukoksuz.com 1. Yılımız